Images
  • Foc Communication CO.,LTD fabrika üretim hattı
  • Foc Communication CO.,LTD fabrika üretim hattı
  • Foc Communication CO.,LTD fabrika üretim hattı
  • Foc Communication CO.,LTD fabrika üretim hattı
Üretim hattı

FOC İLETİŞİM A.Ş., nitelikli ve deneyimli bir üretim ekibine sahibiz.

Alıcılar, öğeleri, kaliteyi, ürün detaylarını, teslimat tarihini ve teslimat koşullarını onaylarlarsa bize PO gönderirlerse, FOC Communication Co., Ltd, alıcıları PI'ya verecektir. Ondan sonra, malları hazırlayacağız. Mallar hazır olduğunda, talebe göre malları göndermek için ayar yapacağız.

Üretim departmanı, üretim planlarını yapacak, üretim görevlerini tamamlayacak ve malları zamanında teslim etmeyi emredecektir.

Üretim departmanı sipariş aldığında, malzemeyi hazırlayacak ve talebi doğrultusunda kabloyu kesecek, konnektörü monte edecek, ekleme kaybını test edecek ve dönüş kaybını test edecektir. Üretim departmanı aynı zamanda yeni çalışanların vasıflı işçiler olabilmesi için eğitimden sorumludur.

OEM / ODM

OEM ve ODM siparişleri isteğe bağlıdır.
İsteğinize göre LC / SC / ST konektörler PC / UPC Simplex OM3 0.9 / 2.0 / 3.0mm özelleştirilmiş uzunluklara Yama Kablosu, PLC Splitters FC sağlıyoruz ve mevcut ambalajı özelleştiriyoruz.

Müşterilerin OEM ve ODM ürünlerini sipariş etmesini memnuniyetle karşılıyoruz. Her zaman müşterinin isteğine göre fiber optik ürünler üretiyoruz. Lütfen ürün çizimlerini veya örnekleri bize gönderin. Ardından sizin için özel sipariş vereceğiz ve sizin için daha iyi çözümler sunacağız.

Ar-Ge

FOC COMMUNICATION CO, yeni teknoloji fiber optik ürünlerini araştırır ve geliştirir. Üretim ekipmanlarını geliştirdik ve aylık üretim miktarını arttırdık.