Sertifikalar
 • Çin Foc Communication CO.,LTD Sertifikalar
  Standart: RoHS Certificate
  Sayı: WT06050589
  Yayımlanma tarihi: 2011-06-20
  Bitiş tarihi:
 • Çin Foc Communication CO.,LTD Sertifikalar
  Standart: Quality Inspection
  Sayı: Commission(2008)_QI147P
  Yayımlanma tarihi: 2007-10-15
  Bitiş tarihi:
 • Çin Foc Communication CO.,LTD Sertifikalar
  Standart: RoHS Certificate
  Sayı: WT06050588
  Yayımlanma tarihi: 2011-06-20
  Bitiş tarihi:
 • Çin Foc Communication CO.,LTD Sertifikalar
  Standart: Quality Inspection
  Sayı: Commission(2008)_QI147P
  Yayımlanma tarihi: 2007-10-15
  Bitiş tarihi:
qc profili

FOC COMMUNICATION CO., Her prosedürde fiber optik splitter ve fiber optik patch cordların kalitesini kesinlikle kontrol eder. Bunları uluslararası standartlara uygun üretiyoruz. Malzeme kalite kontrol, aksesuarlar kalite kontrolü, ekipman kalite kontrolü, ekipman ayarlama, süreç QC, bitmiş ürünler QC vb. Nakliye işleminden önce her splitter'ı ve patch cord'u test ettiğinizden emin olun.

Dış tedarikçi yönetimi, iç hammadde kalite kontrolü, üretim süreci kalite kontrol ve bitmiş ürünlerin kalite kontrolü dahil olmak üzere sıkı kalite yönetim sistemini kurduk. Kaliteyi izlemek, denetlemek ve kontrol etmek, yeniden işleme maliyetlerini en aza indirgemek için kaliteyi sağlamak veya ürünlerle olan müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için profesyonel kalitede mühendisimiz var.

Kalite standartları

FOC COMMUNICATION CO., LTD, fiber optik ürünlerin üretim sürecindeki kaliteyi ölçmek ve kontrol etmek için kalite yönetim sistemleri kurmak, uygulamak ve sürdürmek. Fiber optik patch cordlar, fiber PLC splitter için kalite standartları oluşturmak için mühendislerle birlikte çalışıyoruz ve uluslararası fiber optik standartlarına göre üretim ekibinin belge ve süreç standartlarını belirliyoruz. Ve şirketlerin uluslararası kabul görmüş kalite akreditasyonunda çalışmalarını sağlıyoruz.

Süreç

Fiber optik ürünlerin ve endüstriyel standartların uluslararası standartlarını uygulamak için, kalite mühendisleri, PLC splitter, fiber optik patc kablosu, fiber optik pigtail, fiber optik kablo vb. Üretim sürecinin her aşamasında kalite ölçümlerini belirleyen performans ölçümleri ve raporlama gereksinimleri geliştirmektedir. Üzerinde. Kalite el kitapları ve prosedürleri gibi belgeler oluşturuyoruz ve kayıt işlemleri, belge kontrolü ve muayene proseslerinden gelen elektronik verilerin kontrolü için gereksinimler oluşturuyoruz. Kalite mühendisleri, kalitenin önemi konusunda farkındalık yaratmak ve onları kalite prosedürlerinde eğitmek için üretim personeli ile birlikte çalışmaktadırlar. Kalite müfettişlerini destekliyoruz ve onlara üretim hattında kaliteyi kontrol etmek için araçlar sunuyoruz.

Gelişme iyilesme duzelme ilerleme

Kalite mühendisleri, kök nedenleri belirlemek ve düzeltici eylem uygulamak için kalite problemlerini analiz eder. Ayrıca, fiber optik ürünlerin üretim süreçlerini ve kalite yönetim sistemlerini kapsayan sürekli iyileştirme programlarını geliştirmek ve uygulamak gibi proaktif önlemleri alıyoruz. Amaç, kalite konularının nedenlerini ortadan kaldırmak ve başarısızlık riskini azaltmaktır.

Tedarikçiler

Kalite mühendisleri hammadde, bileşen veya alt montajların kalitesinin şirketin kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için tedarik zinciri üyeleri ile çalışır. Tedarikçilerle standartlar üzerinde hemfikiriz ve gelen malzemeyi izlemek için denetim süreçleri uygularız. Mühendisler, tedarikçilerin kalite performansını izler ve fiber optik ürünlerin kalite sorunlarıyla başa çıkabilmek için düzeltici ve önleyici tedbirler uygularlar.

Müşteri odaklı

Uluslararası Standartlar Organizasyonu'na göre, kalite standartları, fiber optik ürünlerin ve hizmetlerin müşterinin gereksinimlerini sürekli olarak karşılamasını isteyen şirketler için rehberlik ve araçlar sağlar. Kalite mühendisleri, herhangi bir kalite endişesini tespit etmek ve müşterilerle herhangi bir sorunu çözmek için irtibat kurmak için müşteriden gelen geri bildirimleri izler.