• 4 Çekirdekli Dubleks LC Konnektör PDLC Optik Kablo Komplesi
  • 4 Çekirdekli Dubleks LC Konnektör PDLC Optik Kablo Komplesi
4 Çekirdekli Dubleks LC Konnektör PDLC Optik Kablo Komplesi

4 Çekirdekli Dubleks LC Konnektör PDLC Optik Kablo Komplesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FOCABLE
Sertifika: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Model numarası: PDLC-LC Yama Kablosu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 ad
Ambalaj bilgileri: 1pcs/Poşet
Teslim süresi: 3-5days
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Elyaf Türü: G.652D, G.657A, G.655, SM veya MM Kablo Malzemesi: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, TPU
Kablo Çapı: 2,0 mm, 0,9 mm Bağlayıcı: SC / APC, SC / UPC, LC / APC, LC / UPC, MPO
çekirdekler: 2 Çekirdek uzunluk: 1 M, 2 M, 3 M, 5 M veya müşteri isteğine göre
Zırhlı: Zırhsız, zırhlı Kalite kontrol: 100% göndermeden önce test
Vurgulamak:

7.0mm fiber optik kablo yama kablosu

,

aramid fiber optik montajlar

Ürün Açıklaması

4 Çekirdekli PDLC Optik Kablo Montajı Suya Dayanıklı Dış Mekan Korumalı Kablo PDLC-LC

 

PDLC Optical Cable Assembly Waterproof Outdoor Protected Cable is standard size for Duplex LC Connectors, and the outer housing with metal protective device. PDLC Optik Kablo Montajı Suya Dayanıklı Dış Mekan Korumalı Kablo, Dubleks LC Konnektörleri ve metal koruyucu cihazlı dış muhafaza için standart boyuttur. Also they meet with the functions of waterproof, dustproof. Ayrıca su geçirmez, toz geçirmez işlevleriyle tanışırlar. This patch cords widely used in FTTA, Base station, and the outdoor waterproof condition. Bu yama kabloları FTTA, Baz istasyonu ve dış mekan su geçirmez durumda yaygın olarak kullanılır.

 

FOC İLETİŞİM CO., LTD müşteri istekleri doğrultusunda PDLC-PDLC yama kabloları, PDLC-LC yama kablosu, 1 Metre ila 500 Metre uzunluk uzunluğu sunuyor.

 

Özellikler

  • Standart LC adaptörü ile iyi bağlanmış standart Dubleks LC konektörü
  • Mevcut Tekli mod ve Çok modlu
  • IP67 koruma, tuz sisine dayanıklı, neme dayanıklı, toz geçirmez
  • Düşük takma / geri dönüş kaybı, sabit optik iletim.
  • Hafif, su geçirmez, toz geçirmez, neme dayanıklı, Metal sert gövde.
Uygulamalar
  • FTTA ve FTTH'de yaygın olarak kullanılır
  • 3G 4G baz istasyonu için kullanılır
  • BBU, RRU, RRH, LTE

Teknik veri

Bağlayıcı Son A PDLC
Son B PDLC, LC (dubleks LC) veya SC, MPO, MTP
Fiber Çekirdek 2, 4
kip Tek mod Çok modlu
Çalışma Dalgaboyu (nm) 1310/1550 850/1310
Polishment UPC APC UPC
Ekleme Kaybı (Maks. DB) 0.2 0.3
Geri Dönüş Kaybı (Min. DB) 55 60 35
Çiftleşme süreleri 500 Dk
Dayanıklılık (Max.dB) 0.2
Reaptability (Max.dB) 0.5
Çalışma Sıcaklığı (℃) -40 ~ 85
Depolama Sıcaklığı (℃) -40 ~ 85

 

GYFJH 7.0mm fiber kablo

madde Veri
lif Tekli mod G.657A2
Fiber çapı 7.0mm
Ceket için malzeme ve renk LSZH siyah
Gerilim üyesi Aramid elyaf
Max. Maks. attenuation zayıflama 1310 nm'de ≤ 0.4dB / km
1550 nm'de .30.3dB / km
Çekme direnci (kısa süreli) 500N (kırılma yok)
Ezilme direnci (kısa süreli / uzun süreli) 1000N / 100 mm
iltihaplanma geciktirici IEC 60332-3
Uvioresistant GEÇMEK
Kimlik Doğrulama RoHS ve UL ile tanışın

4 Çekirdekli Dubleks LC Konnektör PDLC Optik Kablo Komplesi 0

Fiber Optik Yama Kablosu, Fiber Optik Yama Kablosu, Fiber Optik Montajlar, Fiber Atlama Telleri

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 4 Çekirdekli Dubleks LC Konnektör PDLC Optik Kablo Komplesi bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.