• FTTH İç Kabloya Sahip Tek Yönlü veya Dupleks SC Fiber Optik Kılak Kabuğu Yüksek Kararlılık
FTTH İç Kabloya Sahip Tek Yönlü veya Dupleks SC Fiber Optik Kılak Kabuğu Yüksek Kararlılık

FTTH İç Kabloya Sahip Tek Yönlü veya Dupleks SC Fiber Optik Kılak Kabuğu Yüksek Kararlılık

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FOCABLE
Sertifika: ISO, RoHS Compliant
Model numarası: SC SM Fiber Optik Pigtail

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 ad
Ambalaj bilgileri: 1pcs/blister kutu
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Kablo: PVC, LSZH, OFNP, sertifikası mevcuttur, Hytrel Çekirdek: Simplex, Dubleks, 2core, 4core, 6core, 8core, 12core, 24core
Fiber: OS1, OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 Dış çap: 0.9mm, 1,6mm, 2.0mm, 2.4mm, 3.0mm
bağlayıcı: FC, FC/APC, SC, SC/APC, LC, LC/APC, ST, E2000, MU, MTRJ, MPO Uzunluğu: 1 M, 2M, 3M, 5M veya müşterinin talebine göre
Vurgulamak:

Fiber optik pigtail kabloları

,

fiber optik pigtail

Ürün Açıklaması

FTTH İç Kabloya Sahip Tek Yönlü veya Dupleks SC Fiber Optik Kılak Kabuğu Yüksek Kararlılık

FTTH fiber optik pikap, konektörleri FTTH kablosu üzerine monte etmektir. SC Ceketli Tekli Mod 2core Fiber Optik Pigtails'leri rekabetçi fiyatlarla tedarik etmekteyiz. SC ceketli Tek modlu Fiber Optik Pigtails, 15 mm uzunluğunda, dış ceket ile füzyon birleştirme için ideal simplex'tir.
Ayrıca, ısmarlama özellikli pigtail'ler de sunuyoruz, detaylar için lütfen bizimle iletişime geçin.

Özellikler
Düşük giriş ve geri yansıma kaybı
İyi değiştirilebilirlik, dayanıklılık
Pigtail veya patch cord sipariş edilebilir

IEC standardıyla uyumlu
Yüksek İade Kaybı ve Düşük Ekleme Kaybı.
İyi güvenilirlik ve kararlılık
Parlatma türü: PC, UPC ve APC
Çeşitli arayüzler: FC, SC, ST ...
Kablo çekirdeği: 4, 6, 8, 12, 24 ...

Uygulamalar

Yüksek bit oranlı veri iletimi

Fiber optik iletişim ağı

Test cihazı

Aktif cihaz sonlandırmaları

CATV, LAN, MAN, WAN, test ve ölçüm

FTTX

Özellikler

Mod Tek mod Çok modlu
Lehçe UPC APC PC
Ekleme Kaybı ≤0.3dB ≤0.3dB ≤0.3dB
Geri dönüş kaybı ≥55dB ≥65dB ≥35dB
Değiştirilebilirlik ≤0.2dB
Tuz Püskürtme ≤0.1dB
Tekrarlanabilirlik ≤0.1dB (1000 kat)
Titreşim ≤0.2dB (550Hz 1.5mm)
Sıcaklık ≤0.2dB (-40 + 85 sürdürür 100 saat)
Nem ≤0.2dB (+ 25 + 65 93 RH100 saat)
Apex Ofset 0μm ~ 50μm
Eğri yarıçapı 7mm ~ 25mm

Avantajları

1.Özel Ar-Ge, daha fazla üretim hatları, gelişmiş üretim ve test ekipmanları, deneyimli kadrosu ile, size rekabetçi fiyat ve zamanında teslimat ile memnun kalite ve hizmet sunmak için eminiz.

OEM ve ODM 2.Rich deneyimleri, standart öğelerin yanı sıra, size benzersiz yeni ürünler tasarlamak ve üretim koymak yardımcı olabilir. Yeniliğe önem veriyoruz ve sizin için değişmek ve sizinle birlikte büyümek istiyoruz.

3. Herhangi bir soru veya soruşturma için 24 saat içinde cevap alın.

4. Ticari bilgilerinizin gizli kalması.

5. Her durum için bir veya birkaç çözüm bulunabilir.

Fiber Optik Pigtail, Optik Fiber Pigtail, Fiber Pigtail, Fiber Pigtails

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum FTTH İç Kabloya Sahip Tek Yönlü veya Dupleks SC Fiber Optik Kılak Kabuğu Yüksek Kararlılık bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.