Ana sayfa Ürünlerlif plc splitter

Corning Fiber Optik PLC splitter 1 × 16 Düzlemsel Lightwave Devre Fiber Optik Splitter

Çin Foc Communication CO.,LTD Sertifikalar
Çin Foc Communication CO.,LTD Sertifikalar
Biz kalite ve hızlı nakliye ile çok mutluyuz. Teşekkür ederiz ve uzun bir işbirliğine sahip olmayı umuyoruz.

—— Frankie

FOC İletişim Co Ltd harika bir şirkettir. Onlardan satın almanın en iyi tecrübesine sahibiz!

—— Danny

Çok hızlı teslimat, mükemmel servis, biz ondan memnun kaldık. Tavsiye ederim.

—— Andy

Profesyonel ürünler ve profesyonel hizmet. Harika bir anlaşma.

—— Adam

Ben sohbet şimdi

Corning Fiber Optik PLC splitter 1 × 16 Düzlemsel Lightwave Devre Fiber Optik Splitter

Çin Corning Fiber Optik PLC splitter 1 × 16 Düzlemsel Lightwave Devre Fiber Optik Splitter Tedarikçi
Corning Fiber Optik PLC splitter 1 × 16 Düzlemsel Lightwave Devre Fiber Optik Splitter Tedarikçi

Büyük resim :  Corning Fiber Optik PLC splitter 1 × 16 Düzlemsel Lightwave Devre Fiber Optik Splitter

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FOCABLE
Sertifika: ISO Certification and RoHS Compliant
Model numarası: 1 × 16 Fiber PLC Splitter

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 ad
Ambalaj bilgileri: 1pcs/blister kutu
Ödeme koşulları: Western Union, T/T
Yetenek temini: 90000PCS / AY
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Vurgulamak:

plc optical splitter

,

passive optical splitter

Corning Fiber Optik PLC Splitter 1 × 16 Planar Işık Dalgası Devresi Optik Fiber Dağıtıcı

Düzlemsel dalga kılavuzu ışık optik dağıtıcı (PLC Splitter), bir tür planar waveguide entegre optik cihaz, bu 1260nm kullanılabilir ~ 1650nm gerçekleşme olarak ışık güç rezervasyon dalga boyları geniş bir yelpazede, dalga boyu dağılımı dağıtım EPON teknolojisi 1310nm , 1490nm ve 1550nm üç dalga boyu.

Özellikle EPON Ethernet pasif optik ağ erişim teknolojisi FTTP fiber ağ sistemi, geniş bant pasif optik distribütör (POS) için uygundur.

Özellikler

Uygulamalar

Düşük ekleme kaybı ve yüksek üniforma

Düşük polarizasyon ile alakalı

Yedek güvenilirlik

FTTX uygulaması

CATV ağı

Pasif Optik Ağ (PON)

Özellikler

Parametre

Birim

Spesifikasyon (P Sınıfı)

Kanal Numarası

1X2

1X4

1x8

1X16

1X32

1X64

Çalışma Wavelength

Nm

1260 ~ 1650

Ekleme Kaybı (Maks.)

DB

4.3

7,4

10.7

13.9

17.2

21.5

Eşbiçimlilik (Maks.)

DB

0.5

0.8

1.0

1.4

1,6

2.0

Polarizasyona Bağımlı Kayb

DB

0.2

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

Geri dönüş kaybı

DB

≥50

Yönelme

DB

≥50

Çalışma sıcaklığı

-40 ~ + 85

Depolama sıcaklığı

-40 ~ + 85

Tip

2x2

2 × 4

2 × 8

2 × 16

2 × 32

2 × 64

Çalışma Dalga Boyu (nm)

1260 ~ 1650

Ekleme kaybı (dB)

Tipik değer

4.2

7.5

10.8

14.0

17.4

20.6

Maksimum değer

4.5

7,8

11.0

14.2

17.6

20.8

Kaybın tekdüzelik (dB)

Maksimum değer

0.6

0.8

1.3

1.5

2.0

2.0

Polarizasyona bağlı kayıp (dB)

Maksimum değer

0.3

Dalga boyuna bağlı kayıp (dB)

Maksimum değer

1.0

Dönüş kaybı (dB)

Minimum değer

≥50

Yönlilik (dB)

Minimum değer

≥55

Çalışma sıcaklığı (° C)

-20 ila 75

Depolama sıcaklığı (° C)

-40 ila 85

Optik fiber tipi

SMF-28e G657A

Optik lif uzunluğu (m)

1.0 müşteri ihtiyacı

1. Tüm ölçüm iç sıcaklık,

2. Özellik konektör kaybı, PC, UPC 0.2db, APC 0.3dB daha yüksek olacak şekilde hariç.

3. Konektörü hariç tutun

Http://photonchina.com/admin/editor/UploadFile/201241593322543.jpg


Dahil olmak üzere PLC bölücülerin birçok seri üretebiliriz:
1X2, 1X4, 1X8, 1X16, 1X32, 1X64, 2X4, 2X8, 2X16, 2X32, 2X64 aşağıdaki pakete sahip
Çıplak fiber serisi
Mini gevşek boru paketi
ABS Modül tipi
LGX kutu tipi
PON uygulaması için Raf Montaj yama paneli.
PON uygulaması için duvara montaj yama paneli
Inline fiber optik bağlantı klipsi tipi
Doğru fiber optik bağlantı klipsi tipi

İletişim bilgileri
Foc Communication CO.,LTD

İlgili kişi: Lily

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)