• FTTX için Özelleştirilmiş FC SC LC E2000 UPC Optik Fiber Yama Kablosu
FTTX için Özelleştirilmiş FC SC LC E2000 UPC Optik Fiber Yama Kablosu

FTTX için Özelleştirilmiş FC SC LC E2000 UPC Optik Fiber Yama Kablosu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FOCABLE
Sertifika: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Model numarası: E2000 / UPC SM Fiber Optik Yama Kablosu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 ad
Ambalaj bilgileri: 1pcs/Poşet
Teslim süresi: 3-5days
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Fiber türü: SM, OM1, OM2, OM3, OM4 Kablo Malzeme: PVC, LSZH, OFNP, sertifikası mevcuttur, Hytrel
Kablo çapı: 0,9 mm, 1.6 mm, 1.8 mm, 2.0 mm, 2.4 mm, 3.0 mm bağlayıcı: SC/APC, SC/UPC, FC/APC, FC/UPC, LC/APC, LC/UPC, ST, E2000, MU, MPO, MTRJ
Çekirdek: Simpleks, çift yönlü, 4cores, 6cores, 8cores, 12cores, 24cores, 48cores Uzunluğu: 1 M, 2M, 3M, 5M veya müşterinin talebine göre
Vurgulamak:

simpleks fiber yama kablosu

,

Fiber optik jumper

Ürün Açıklaması

FTTX için Özelleştirilmiş FC SC LC E2000 UPC Optik Fiber Yama Kablosu
E2000 fiber optik patch cord, düşük Insertion Loss ve yüksek Return Loss ile donatılmıştır. Farklı konektör veya arabirime temas eden yama kablosuna tek modlu yama kablosu denir. Üstün performans ve güvenilir kalitede ürünler üreten ileri teknolojiyi ve ekipmanları büyük ölçekli üretime uyguluyoruz.

Özellikler
Düşük giriş kaybı, yüksek geri dönüş kaybı
Yüksek yoğunluklu bağlantı, kolay kullanım
Yüksek güvenilirlik ve istikrar
Tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlik açısından iyidir


Uygulama
Test ekipmanları
FTTX + LAN
Optik elyaf CATV
Optik iletişim sistemi
Telekomünikasyon

Şartname

Parametre

Birim

FC, SC, LC / Zırhlı fiber patch cord

ST, MU

MT-RJ, MPO

E2000

SM

MM

SM

MM

SM

MM

SM

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

UPC

PC

PC

APC

Ekleme kaybı (tipik)

DB

≤0.3

≤0,2

≤0.3

≤0,2

≤0.3

≤0,2

≤0,2

≤0.3

≤0,2

≤0,2

≤0.3

≤0.3

Geri dönüş kaybı

DB

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

Çalışma dalga boyu

Nm

1310, 1510

1310, 1510

1310, 1510

1310, 1510

Değiştirilebilirlik

DB

≤0,2

≤0,2

≤0,2

≤0,2

Titreşim

DB

≤0,2

≤0,2

≤0,2

≤0,2

Çalışma sıcaklığı

° C

-40 ~ 75

-40 ~ 75

-40 ~ 75

-40 ~ 75

Depolama sıcaklığı

° C

-45 ~ 85

-45 ~ 85

-45 ~ 85

-45 ~ 85

Kablo çapı

Mm

Φ3.0, φ2.0, φ0.9

Φ3.0, φ2.0, φ0.9

Φ3.0, φ2.0, φ0.9

Φ3.0, φ2.0, φ0.9

Sipariş bilgileri

Arayüz

Bağlayıcı

Boy

OD

Ceketin rengi

Ceket

Elyaf Türü

Çekirdekler

P-PC

FC-FC

1 milyon

0.9 mm

B-Siyah

P-PVC

SM

Simpleks

U-UPC

SC-SC

3 milyon

1.6mm

Y-Sarı

L-LSZH

MM 50 / 125um

Dubleks

A-APC

LC-LC

5 milyon

1.8 mm

W-Beyaz

OFNR

MM 62.5 / 125um

4cores

ST-ST

10 milyon

2.0mm

Özelleştirilmiş

OFNP

MM OM3

6cores

MU-MU

Özelleştirilmiş

3.0 mm

Özelleştirilmiş

MM OM4

8cores

MTRJ-MTRJ

Özelleştirilmiş

12cores

E2000-E2000

24cores

DIN

Özelleştirilmiş

Özelleştirilmiş





Fiber Optik Yama Kablosu, Optik Fiber Yama Kablosu, Fiber Optik Montajlar, Fiber Kazakları

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum FTTX için Özelleştirilmiş FC SC LC E2000 UPC Optik Fiber Yama Kablosu bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.