Ana sayfa ÜrünlerFiber optik zayıflatıcı

Fiber Zayıflatıcı SC / APC Yüksek Hassas Zayıflatma Geniş Zayıflatma Aralığı

iyi kalite fiber optik sonlandırma kutusu satış için
iyi kalite fiber optik sonlandırma kutusu satış için
Biz kalite ve hızlı nakliye ile çok mutluyuz. Teşekkür ederiz ve uzun bir işbirliğine sahip olmayı umuyoruz.

—— Frankie

FOC İletişim Co Ltd harika bir şirkettir. Onlardan satın almanın en iyi tecrübesine sahibiz!

—— Danny

Çok hızlı teslimat, mükemmel servis, biz ondan memnun kaldık. Tavsiye ederim.

—— Andy

Profesyonel ürünler ve profesyonel hizmet. Harika bir anlaşma.

—— Adam

Ben sohbet şimdi

Fiber Zayıflatıcı SC / APC Yüksek Hassas Zayıflatma Geniş Zayıflatma Aralığı

Çin Fiber Zayıflatıcı SC / APC Yüksek Hassas Zayıflatma Geniş Zayıflatma Aralığı Tedarikçi

Büyük resim :  Fiber Zayıflatıcı SC / APC Yüksek Hassas Zayıflatma Geniş Zayıflatma Aralığı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FOCABLE
Sertifika: RoHS Compliant, ISO Certificate
Model numarası: SC / APC Fiber Zayıflatıcılar

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 ad
Ambalaj bilgileri: 1pcs/Poşet
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Zayıflama: 3dB bağlayıcı: SC / APC
Türü: Erkek erkeğe Modu: Singlemode

Fiber Zayıflatıcı SC / APC Yüksek Hassas Zayıflatma Geniş Zayıflatma Aralığı

Fiber optik zayıflatıcı, metal iyonu katkılı, ışık sinyalini geçerken azaltan özel bir metal özelliğine sahiptir. Bu zayıflatma yöntemi, ışık sinyalini emmekten ziyade yanıltıcı olarak işlev gören fiber ek yerleri veya fiber aralıklarına veya fiber boşluğuna göre daha yüksek performans sağlar. FC zayıflatıcı singlemode için 1310nm / 1550nm'de ve multimode için 650nm'de performans gösterebilir.


Özellikler
Profesyonel Üretici
Yüksek hassasiyetli zayıflatma değeri
Zayıflama aralığının hassas kontrolü
Geniş zayıflama aralığı
Hassas seramik halka
Plastik veya metal gövde malzemesi
FC, SC, ST, LC ... isteğe bağlı

Uygulama
Fiber optik telekomünikasyon sistemi
Fiber optik CATV
Fiber optik sensör
Test ekipmanları

Özellikler

Çalışma Dalga Boyu

SM: 1200-1600nm veya 1310nm, 1550nm

MM: 850nm, 1300nm

Geri dönüş kaybı

≥55dB (UPC)

≥65dB (APC)

Zayıflama Doğruluğu

± 0,5 dB (1-10 dB)

± 1,0 dB (11-30 dB)

Polarizasyona Bağımlı Kayb 0,2 dB'den düşük
Maksimum Optik Giriş Gücü 200mW
Çalışma Sıcaklığı Aralığı

-40 ~ 80 ℃

Sipariş Bilgileri

Bağlayıcı Türü LC
Dalga boyu 1310 / 1550nm, 850nm
Zayıflatma Değeri 1dB, 2dB, 3dB, 5dB --- 15dB

Fiber Optik Zayıflatıcı, Fiber Optik Zayıflatıcı, Fiber Zayıflatıcılar

İletişim bilgileri
Foc Communication CO.,LTD

İlgili kişi: Lily

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)