Ana sayfa Ürünler

Foc Communication CO.,LTD

iyi kalite fiber optik sonlandırma kutusu satış için
iyi kalite fiber optik sonlandırma kutusu satış için
Biz kalite ve hızlı nakliye ile çok mutluyuz. Teşekkür ederiz ve uzun bir işbirliğine sahip olmayı umuyoruz.

—— Frankie

FOC İletişim Co Ltd harika bir şirkettir. Onlardan satın almanın en iyi tecrübesine sahibiz!

—— Danny

Çok hızlı teslimat, mükemmel servis, biz ondan memnun kaldık. Tavsiye ederim.

—— Andy

Profesyonel ürünler ve profesyonel hizmet. Harika bir anlaşma.

—— Adam

Ben sohbet şimdi

Fiber optik Patch kablosu

(118)
Çin Kimyasal Dirençli Fiber Optik Yama Kablosu ODVA - MPO 2 Çekirdek Dış FTTA Kullanımı Fabrika

Kimyasal Dirençli Fiber Optik Yama Kablosu ODVA - MPO 2 Çekirdek Dış FTTA Kullanımı

ODVA - FTTA Kullanımı İçin MPO Fiber Optik Yama Kablosu 2 Çekirdek Açık ODVA BBU / RRU Patch kablolar, IP-67 sınıfı kompakt RRH / RRU ile birlikte hızlı bağlantıya sahip Helix kapak konnektörleri ile birlikte, ... Read More
2019-08-08 10:47:02
Çin ODVA Soket Patch Cord Fiber Optik MPO LC SC Suya Dayanıklı IP67 FTTA Ağı İçin Fabrika

ODVA Soket Patch Cord Fiber Optik MPO LC SC Suya Dayanıklı IP67 FTTA Ağı İçin

FTTA Network İçin Adaptörler MPO, LC, SC Su geçirmez IP67 ile ODVA Soketi ODVA soketi / adaptörü, yaygın olarak FTTA bağlantılarına 3G, 4G ve WIMAX baz istasyonu, Uzun Süreli Evrim (LTE) ve Uzak Radyo ... Read More
2019-08-08 10:47:02
Çin FTTA Kablo Grupları Fiber Optik Yama Kablosu LC / UPC, ODVA Konnektörleri TPU Ceket ile Fabrika

FTTA Kablo Grupları Fiber Optik Yama Kablosu LC / UPC, ODVA Konnektörleri TPU Ceket ile

FTTA Kablo Birleştirmeleri ODVA Konnektörlü TP / Ceket Dış Mekan LC / UPC ODVA konektörü, FTTA'nın gerekliliklerini karşılayabilecek kablosuz baz istasyonu uygulaması (WCDMA / TD-SCDMA / CDMA200 / Wi-MAX / GSM) ... Read More
2019-08-08 10:47:02
Çin 2 Çekirdekli FTTA Zırhlı Fiber Optik Kablo Yama Kablosu Grupları ODVA / SC- ODVA / SC Fabrika

2 Çekirdekli FTTA Zırhlı Fiber Optik Kablo Yama Kablosu Grupları ODVA / SC- ODVA / SC

FTTA Kullanımı İçin Zırhlı Kablo Grupları ODVA / SC- ODVA / SC 2 Çekirdek ODVA konektörü, FTTA'nın gerekliliklerini karşılayabilecek kablosuz baz istasyonu uygulaması (WCDMA / TD-SCDMA / CDMA200 / Wi-MAX / GSM) ... Read More
2019-08-08 10:47:02
Çin IP67 Fiber Optik Yama Kablosu Grupları ODVA / SC / APC - LC / UPC 2 Çekirdekli TPU Ceket Fabrika

IP67 Fiber Optik Yama Kablosu Grupları ODVA / SC / APC - LC / UPC 2 Çekirdekli TPU Ceket

IP67 Optik Fiber Grupları ODTA / SC / APC-LC / UPC FTTA İçin 2 Çekirdekli TPU Ceket FOC İLETİŞİM CO., LTD müşteri istekleri doğrultusunda, 1Met 500 metre uzunluğunda ODVA-LC patch kablolar, ODVA-SC patch kablo, ... Read More
2019-08-08 10:47:02
Çin Zırhlı FTTA Fiber Optik Montajları ODVA / SC- SCUPC 2 Çekirdek Tek Yönlü / Çift Yönlü Çekirdek Fabrika

Zırhlı FTTA Fiber Optik Montajları ODVA / SC- SCUPC 2 Çekirdek Tek Yönlü / Çift Yönlü Çekirdek

Zırhlı FTTA Fiber Optik Montajları ODVA / SC- SCUPC 2 Çekirdek Dış Mekan FOC İLETİŞİM CO., LTD müşteri istekleri doğrultusunda, 1Met 500 metre uzunluğunda ODVA-LC patch kablolar, ODVA-SC patch kablo, ODVA-MPO ... Read More
2019-08-08 10:47:02
Çin Dış Mekan Çok Modlu Fiber Düzeltme Kablosu 2 Çekirdek ODVA - LC Fiber Optik Montajlar Fabrika

Dış Mekan Çok Modlu Fiber Düzeltme Kablosu 2 Çekirdek ODVA - LC Fiber Optik Montajlar

ODVA - FTTA Kullanımı İçin Dışında 2 Çekirdekli LC Fiber Optik Montaj FOC İLETİŞİM CO., LTD müşteri istekleri doğrultusunda, 1Met 500 metre uzunluğunda ODVA-LC patch kablolar, ODVA-SC patch kablo, ODVA-MPO ... Read More
2019-08-08 10:47:02
Çin Optik Fiber Parça Kablosu 9/125 Fiber Optik Yama Kablosu Tek Modlu ST SC 3.0mm WAN Sistemleri için Fabrika

Optik Fiber Parça Kablosu 9/125 Fiber Optik Yama Kablosu Tek Modlu ST SC 3.0mm WAN Sistemleri için

Optik Fiber Parça Kablosu 9/125 Tek Modlu ST SC 3.0mm WAN Sistemleri için Optik fiber yama kordonları, fiber optik ağlar için optik bağlantı sağlamak için kullanılır. Yama kablosu, veri merkezlerinde, uç u... Read More
2018-06-28 19:00:14
Çin G.652D OFNP Kablosuyla Fiber Optik Yama Kablosu SC FC ST LC Fabrika

G.652D OFNP Kablosuyla Fiber Optik Yama Kablosu SC FC ST LC

G.652D OFNP Kablosuyla Fiber Optik Yama Kablosu SC FC ST LC OFNP kablosu ile G.652D SM yama kablosu, sinyal yönlendirme için cihazı başka birine bağlamak için kullanılır. Her iki uçta çeşitli konektörlerle ... Read More
2018-06-28 19:00:14
Çin 12 Çekirdek Fiber Optik Yama Kablosu MPO / MTP - LC 10G OM3 MM 50 / 125um Koparma Kablosu Fabrika

12 Çekirdek Fiber Optik Yama Kablosu MPO / MTP - LC 10G OM3 MM 50 / 125um Koparma Kablosu

Fiber Optik Yama Kablosu MPO / MTP - LC 10G OM3 MM 50 / 125um Koparma Kablosu 12 Çekirdek Çok fiber bağlantılı fiber optik bagaj kablolarını tedarik ediyoruz ve üretiyoruz . MTP veya MPO fiber konektörleri ... Read More
2018-06-28 19:00:14
Page 1 of 12|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|