Ana sayfa Ürünler

Fiber optik Patch kablosu

Çin Foc Communication CO.,LTD Sertifikalar
Çin Foc Communication CO.,LTD Sertifikalar
Biz kalite ve hızlı nakliye ile çok mutluyuz. Teşekkür ederiz ve uzun bir işbirliğine sahip olmayı umuyoruz.

—— Frankie

FOC İletişim Co Ltd harika bir şirkettir. Onlardan satın almanın en iyi tecrübesine sahibiz!

—— Danny

Çok hızlı teslimat, mükemmel servis, biz ondan memnun kaldık. Tavsiye ederim.

—— Andy

Profesyonel ürünler ve profesyonel hizmet. Harika bir anlaşma.

—— Adam

Ben sohbet şimdi

Fiber optik Patch kablosu

(131)
Çin FTTA IP67 Su Geçirmez PDLC-LC Fiber Optik Yama Kablosu Fabrika

FTTA IP67 Su Geçirmez PDLC-LC Fiber Optik Yama Kablosu

PDLC-LC Fiber Optik Yama Kablosu FTTA Açık IP67 Su Geçirmez GYFJH Kablo Anten ve baz istasyonu uzak iletim için zırhlı dış fiber yama kablosu kullanılır. Fiber optic patch cable is kind of indoor/outdoor patch ... Read More
2020-06-28 15:36:07
Çin 4 Çekirdekli Dubleks LC Konnektör PDLC Optik Kablo Komplesi Fabrika

4 Çekirdekli Dubleks LC Konnektör PDLC Optik Kablo Komplesi

4 Çekirdekli PDLC Optik Kablo Montajı Suya Dayanıklı Dış Mekan Korumalı Kablo PDLC-LC PDLC Optical Cable Assembly Waterproof Outdoor Protected Cable is standard size for Duplex LC Connectors, and the outer ... Read More
2020-06-28 15:32:41
Çin PDLC-PDLC 7.0mm LSZH Fiber Optik Yama Kabloları Fabrika

PDLC-PDLC 7.0mm LSZH Fiber Optik Yama Kabloları

PDLC-PDLC Açık Su Geçirmez Fiber Optik Montaj Yama Kablosu 7.0mm LSZH PDLC Optical Cable Assembly Waterproof Outdoor Protected Cable is standard size for Duplex LC Connectors, and the outer housing with metal ... Read More
2020-06-28 15:30:42
Çin FTTA Açık Suya Dayanıklı IP67 LC LC Fiber Yama Kablosu Fabrika

FTTA Açık Suya Dayanıklı IP67 LC LC Fiber Yama Kablosu

LC-LC Fiber Yama Kablosu FTTA Açık IP67 Su Geçirmez GYFJH Kablo 4 Fiber GYFJH type cable fiber optic patch cord is widely used for RRU, base station, FTTA and outdoor waterproof conditions, suitable for fiber ... Read More
2020-06-28 15:24:27
Çin SM / MM Sert LC-LC 2 Fiber CPRI Fiber Yama Kablosu Fabrika

SM / MM Sert LC-LC 2 Fiber CPRI Fiber Yama Kablosu

LC-LC Fiber Yama Kablosu FTTA Açık IP67 Su Geçirmez GYFJH Kablo 4 Fiber Çift yönlü baz istasyonu uzak iletim fiber kablo ile FTTA uzaktan optik fiber patch kablolar FTTA Fiber anten için kullanılır Ve test kay... Read More
2020-06-28 15:22:37
Çin FTTH Fiber Optik Yama Kablosu Su Geçirmez Tam AXS LC Dubleks Jumper 0.9mm Kablo Dia Fabrika

FTTH Fiber Optik Yama Kablosu Su Geçirmez Tam AXS LC Dubleks Jumper 0.9mm Kablo Dia

FTTH Kullanımı İçin LC dupleks Jumper'a su geçirmez Patch Cord FullAXS TE tarafından tasarlanan ve geliştirilen standart bir su geçirmez arayüz olan Fullaxs, dış mekan ortamını düzenleyen FTTA ekipmanına bağlı ... Read More
2020-06-23 14:08:55
Çin Zırhlı FTTA Fiber Optik Montajları ODVA / SC- SCUPC 2 Çekirdek Tek Yönlü / Çift Yönlü Çekirdek Fabrika

Zırhlı FTTA Fiber Optik Montajları ODVA / SC- SCUPC 2 Çekirdek Tek Yönlü / Çift Yönlü Çekirdek

Zırhlı FTTA Fiber Optik Montajları ODVA / SC- SCUPC 2 Çekirdek Dış Mekan FOC İLETİŞİM CO., LTD müşteri istekleri doğrultusunda, 1Met 500 metre uzunluğunda ODVA-LC patch kablolar, ODVA-SC patch kablo, ODVA-MPO ... Read More
2020-06-23 14:08:53
Çin 0.9mm Dağıtım Fan Out Fiber Optik Patch Cord 12Core, Telekom ve Datacom için Fabrika

0.9mm Dağıtım Fan Out Fiber Optik Patch Cord 12Core, Telekom ve Datacom için

Telekom ve Datacom için 0.9mm Dağıtım Fan Out Fiber Optik Patch Cord 12Core Dağıtım fan çıkışı yama kablosu, ODF ile ayrı fiber bağlantısını gerçekleştirmek için ucunda konektörlü fiberle (genel 12 çekirdek) ... Read More
2019-10-30 15:00:48
Çin SC FC LC ST Fiber Optik Patch Cord 9 / 125um LAN için Dubleks Corning Fiber Fabrika

SC FC LC ST Fiber Optik Patch Cord 9 / 125um LAN için Dubleks Corning Fiber

SC FC LC ST Fiber Optik Patch Cord 9 / 125um LAN için Dubleks Corning Fiber Fiber optik patch cord FC / UPC-FC / UPC, Konektör tipi, FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, E2000, MPO Eğer multimode, OM1 62.5 / 125um, OM2 50 ... Read More
2019-10-17 17:08:14
Çin Telekomünikasyon Ağları için 10Gb OM3 LSZH LC SC Tek Modlu Fiber Düzeltme Kablosu Fabrika

Telekomünikasyon Ağları için 10Gb OM3 LSZH LC SC Tek Modlu Fiber Düzeltme Kablosu

Telekomünikasyon Ağları için 10Gb OM3 LSZH LC SC Tek Modlu Fiber Düzeltme Kablosu LC düzenekleri, UPC uç yüzlerine sahip 125 mikron seramik yüksüklü, Küçük Form Faktörü yüksek kaliteli bir plastik LC konnektör... Read More
2019-10-17 17:08:10
Page 1 of 14|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|