Ana sayfa Ürünler

Fiber optik helezon

iyi kalite fiber optik sonlandırma kutusu satış için
iyi kalite fiber optik sonlandırma kutusu satış için
Biz kalite ve hızlı nakliye ile çok mutluyuz. Teşekkür ederiz ve uzun bir işbirliğine sahip olmayı umuyoruz.

—— Frankie

FOC İletişim Co Ltd harika bir şirkettir. Onlardan satın almanın en iyi tecrübesine sahibiz!

—— Danny

Çok hızlı teslimat, mükemmel servis, biz ondan memnun kaldık. Tavsiye ederim.

—— Andy

Profesyonel ürünler ve profesyonel hizmet. Harika bir anlaşma.

—— Adam

Ben sohbet şimdi

Fiber optik helezon

(43)
Çin Dağıtım Fan Çıkışı Optik Fiber Pigtail FTTX için, APC sc pigtail tek mod 12 Çekirdek Fabrika

Dağıtım Fan Çıkışı Optik Fiber Pigtail FTTX için, APC sc pigtail tek mod 12 Çekirdek

Dağıtım Fan Çıkışı Optik Fiber Pigtail FTTX için, APC sc pigtail tek mod 12 Çekirdek 4core, 6core, 8core, 12core ve 24core dağıtım fan out pigtails vardır. Koparma optik fiber pigtail, dağıtım pigtail ve şerit ... Read More
2018-06-19 08:53:07
Çin FTTH İç Kabloya Sahip Tek Yönlü veya Dupleks SC Fiber Optik Kılak Kabuğu Yüksek Kararlılık Fabrika

FTTH İç Kabloya Sahip Tek Yönlü veya Dupleks SC Fiber Optik Kılak Kabuğu Yüksek Kararlılık

FTTH İç Kabloya Sahip Tek Yönlü veya Dupleks SC Fiber Optik Kılak Kabuğu Yüksek Kararlılık FTTH fiber optik pikap, konektörleri FTTH kablosu üzerine monte etmektir. SC Ceketli Tekli Mod 2core Fiber Optik ... Read More
2018-06-19 08:53:05
Çin LC OM3 Yüksek Konsantrasyonlu Seramik Askıya Sahip Simpleks Fiber Optik Pigtail Fabrika

LC OM3 Yüksek Konsantrasyonlu Seramik Askıya Sahip Simpleks Fiber Optik Pigtail

LC OM3 Yüksek Konsantrasyonlu Seramik Askıya Sahip Simpleks Fiber Optik Pigtail Dağıtım fan çıkışı fiber optik pigtails çok çekirdekli fiber optik pigtails yapılır. En pratik uygulamalar, Veri Merkezi, Depolama ... Read More
2018-04-09 09:16:04
Çin Fiber Optik Pigtail LC / UPC SM G.657A2 Fabrika

Fiber Optik Pigtail LC / UPC SM G.657A2

Fiber optik pigtail LC / UPC SM G.657A2 Fiber Optik Pigtail , yalnızca bir taraftaki konektörlerle birleştirilmiş bir kablo parçasıdır. Ve diğer tarafın bağlayıcıları yok. Sonra diğer taraf genellikle diğer ... Read More
2017-11-29 18:43:04
Çin CATV ve WAN için 0.9mm LSZH Ceket 1.5M Çok Modlu Pigtail LC Konektörü Fabrika

CATV ve WAN için 0.9mm LSZH Ceket 1.5M Çok Modlu Pigtail LC Konektörü

CATV ve WAN için 0.9mm LSZH Ceket 1.5M Çok Modlu Pigtail LC Konektörü Fiber optik pigtail, bir uçta sonlandırılmış ve diğer uçta açık bırakılan standart fiber optik konektöre sahip olan üründür. Konektör türüne ... Read More
2017-08-31 14:33:30
Çin APC 12 Paketleri Pigtail Fiber Optik Kablo, FTTX Fiber Optik Pigtail Düşük Ekleme Kaybı Fabrika

APC 12 Paketleri Pigtail Fiber Optik Kablo, FTTX Fiber Optik Pigtail Düşük Ekleme Kaybı

APC 12 Paketleri Pigtail Fiber Optik Kablo, FTTX Fiber Optik Pigtail Düşük Ekleme Kaybı LC Konektörler, Adaptörler ve Kablo Kurulları, simplex, duplex, single mod ve multimode seçenekleri ile küçük form faktörü... Read More
2017-08-31 14:33:30
Çin 1M OM3 10G Fiber Optik Pigtail 0.9mm 1.6mm 2.0mm 2.4mm 3.0mm Kolay Kullanım Fabrika

1M OM3 10G Fiber Optik Pigtail 0.9mm 1.6mm 2.0mm 2.4mm 3.0mm Kolay Kullanım

1M OM3 10G Fiber Optik Pigtail 0.9mm 1.6mm 2.0mm 2.4mm 3.0mm Kolay Kullanım Fiber optik pigtail, bir uçta sonlandırılmış ve diğer ucu açık bırakılan standart fiber optik konektöre sahip üründür. Konektör türüne ... Read More
2017-08-31 14:33:30
Çin Dağıtım Optik Fiber Pigtail LC UPC 12Cores Alev Geciktirici Düşük Zayıflatma Fabrika

Dağıtım Optik Fiber Pigtail LC UPC 12Cores Alev Geciktirici Düşük Zayıflatma

Dağıtım Optik Fiber Pigtail LC UPC 12Cores Alev Geciktirici Düşük Zayıflatma Dağıtım kapalı fiber optik kablo küçük dış çap, hafif, alev geciktirici, şerit kolay, düşük zayıflama, son derece yumuşak. Fiber ... Read More
2017-08-31 14:33:30
Çin 50 / 125um Optik Fiber Pigtail 12Kore Dağıtım Fan Out ST MM Hassas Hizalama Fabrika

50 / 125um Optik Fiber Pigtail 12Kore Dağıtım Fan Out ST MM Hassas Hizalama

50 / 125um Optik Fiber Pigtail 12Kore Dağıtım Fan Out ST MM Hassas Hizalama 12 kort ve 24 cebri dağıtım pervazları vardır. 12core dağıtım fanı fiber optik kablo, ODF, fiber çapraz dolap ve diğer iletişim ... Read More
2017-08-31 14:33:30
Çin FTTH İç Kablo Yüksek Kararlılıklı Fiber Optik Pigtail SC / APC Fabrika

FTTH İç Kablo Yüksek Kararlılıklı Fiber Optik Pigtail SC / APC

FTTH Fiber Optik Pigtail SC / APC, FTTH İç Kablo ile Yüksek Kararlılık FTTH fiber optik pigtail , sadece bir tarafta konektörlerle birleştirilmiş FTTH kablosunun bir parçasıdır. Ve diğer tarafın bağlayıcıları ... Read More
2017-08-31 14:33:30
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|