Foc Communication CO.,LTD

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin Foc Communication CO.,LTD şirket Profili
  • Çin Foc Communication CO.,LTD şirket Profili
  • Çin Foc Communication CO.,LTD şirket Profili
  • Çin Foc Communication CO.,LTD şirket Profili
  • Çin Foc Communication CO.,LTD şirket Profili
  • Çin Foc Communication CO.,LTD şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Satıcı
Markalar: FOCABLE
No. Çalışanları: 50~60
Yıllık satış: 1500000-2000000
Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 80% - 90%
Giriş

Foc İLETİŞİM CO., LTD Ar-Ge, üretim ve fiber optik ürünleri ve ekipmanları satış uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluştur. Biz Shenzhen, Çin bulunmaktadır. Fiber optik alanlarda çalışan profesyonel mühendis ve müdürlerden oluşan bir ekibe sahibiz ve hızla büyüyoruz. Ürünler ağırlıklı olarak telekomünikasyon, enstrümanlar, CATV, FTTX ağ konstrüksiyonları, Geniş Alan Ağı, Yerel Alan Ağı ve benzeri alanlarda uygulanmaktadır. İyi bir üne kavuştuk ve evde ve yurtdışında iyi bilinen işletmelerin iyi ortakları haline geldik.

Ana ürünleri fiber PLC splitter, fiber optik patch cord, fiber optik pigtail, fiber optik adaptör, fiber optik zayıflatıcı, FBT coupler, WDM, fiber optik patch panel, fiber optik bağlantı kapama, fiber medya dönüştürücü ve ilgili fiber optik ürünlerdir. Fiber optik ürünler tedarik edebiliyoruz ve tek elden satın alma hizmeti sunabiliyoruz. Ayrıca OEM ürün ve hizmet sağlayabilir. Biz tamamen müşterilerin isteğine göre üretir. Üretim hattında 50'den fazla vasıflı işçi sahibiz ve iletişim kurmak ve etkili ve verimli iletişim kurmak için profesyonel denizaşırı satış ekibimiz var.

Sürekli olarak çok rekabetçi ürünlerle yüksek kaliteli ürünler sunmaktayız. Biz denizaşırı optik iletişim test cihazları gelişmiş, kalite güvencesi ile güvenilir ürünler ile müşterilerine sunuyoruz. Ve zaten Doğu ve Batı Avrupa, Güney ve Kuzey Amerika, Orta Asya, Afrika ve benzeri müşterilerle iş ilişkisi kurduk.

Kalite ve Hizmetler her zaman en büyük endişemizdir. Kuruluşundan bu yana, firmamız kalıcı olarak Kalite, Kalite, Müşteri Önceliği, Sürekli İyileştirme, En İyi Peşinde iş konseptine sahiptir. Ayrıca, müşterilere yüksek kaliteli ürünleri ve mükemmel teknik desteği sağlamayı, müşteri talebini tatmin etmeyi taahhüt ederiz. Öncü teknoloji, iyi ürünler ve tatmin edici hizmet ile, birlikte çalışabilir ve daha ileride ve gelecekte daha iyi bir kazan-kazan iş ilişkisi oluşturabileceğine inanıyoruz.

Geçmiş

Foc İLETİŞİM CO., LTD yıllardır fiber optik ürünleri alanında olmuştur ve biz her müşteri için en düşük maliyetle en verimli çözümler sunmak için kararlıyız.

Foc İLETİŞİM CO., LTD optik haberleşme alanında üst düzey uzmanlar tarafından kurulan profesyonel bir ekibe sahiptir. Ve gelişmiş teknolojilere sahibiz ve elyaf plc splitter ve diğer pasif fiber optik bileşenlerin teknolojilerinde sonsuza dek yaratıyoruz.

FOC İLETİŞİM CO her zaman yüksek kalite ve düşük maliyetli ürünler ve tatminkar satış sonrası hizmeti dünya çapında müşteriler için FTTH piyasa talebinin hızlı bir büyüme karşılamak için sağlamaya adamıştır. Biz gelişmiş üretim test ekipmanları ve sızdırmazlık ekipmanları var.

Müşterilere en iyi ürünleri ve en iyi hizmetleri sunmaktayız. Ve altın bir gelecek yaratmak için müşterilerle uzun vadeli iyi işbirliği kurmak istiyoruz.

Herhangi bir talep, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Haberi bekliyoruz.

İş İlkesi

Önce Kalite

Müşteri Önceliği

Devamlı gelişme

En İyisin

Hizmet

FOC İLETİŞİM CO fiber optik ürünlerin lider üreticisidir ve en kaliteli ürünleri ve mükemmel hizmeti sunmak için gayret gösteririz.

Avantajlarımız Hizmetimiz

1. Garantili yüksek kaliteli ürünler. FOC COMMUNICATION CO. Tarafından satılan tüm parçalar üreticinin tüm özelliklerini karşılamakta ve bir yıl garanti vermektedir. Bazı özelleştirilmiş ürünler üç yıla kadar garantiye sahip olabilir. Teslimat öncesi, fiber optik ürünlerin her bir parçasını, patch cord'ların, PLC Splitters'ın herhangi bir sorun yaşamadan sisteminizde çalışabildiğinden emin olmak için test ediyoruz.

2. OEM ve ODM sipariş isteğe bağlıdır.
İsteğinize göre LC / SC / ST konektörler PC / UPC Simplex OM3 0.9 / 2.0 / 3.0mm özelleştirilmiş uzunluklara Yama Kablosu, PLC Splitters FC sağlıyoruz ve mevcut ambalajı özelleştiriyoruz.

3. Müşterilerin memnuniyetini sağlamak için, örnek sipariş, hatta tek Parça kabul ediyoruz.

4. 24 saat içinde Hızlı Yanıt. Herhangi bir sorun, lütfen hemen bizimle iletişime geçin ve hemen cevap vereceğiz.

5.Biz üretim, fabrika, bu nedenle seri üretim yeteneği var ve biz müşteri acil nakliye talebi karşılayabiliriz.

Teknik Destek

FOC COMMUNICATION CO ürünlerinin çoğu gelişmiş teknolojiyi benimser ve üretim hattı tüm gelişmiş donanım ve aletler ile donatılmıştır. Tüm çalışanlarımız eğitimli ve yetenekli.

Ve bazı hammaddeler Japonya ve ABD'den ithal edilmektedir, örneğin, fiber optik fermuarı, fiber optik vb. Dolayısıyla ürünlerin kalitesi garanti altına alınmıştır.

Satış sonrası servis

Çalışma ekibimiz ve satış ekiplerimiz, dünya çapında satılan ürünlerimiz için satış sonrası servisin hızlı ve yüksek bir verimliliğini garanti edebilir.

FOC İLETİŞİM CO aksesuar taleplerini garanti tam bir tedarik zinciri var. Biz fiber optik hammadde tedarikçileri ile iyi işbirliği ve biz de PLC fişleri, fiber optik köşebent, gövde ve benzeri ana parçaları stokları var. Biz üretim süresi ve sevkiyat tedarik süresi kısaltılabilir kolayca.

Nakliye hizmeti

Uluslararası Express: DHL, FedEx, UPS, TNT ve EMS.
Gönderiler, genellikle, ödeme aldıktan sonra 1-3 iş günü içinde ve VIP müşteriler için PO'nun alınmasından 1-3 gün sonra teslim edilir. Emniyetli nakliye ve hızlı teslimat müşterilerin isteklerini karşılayacak.

Ekibimiz

Fiber optik ürünler alanında profesyonel bir ekibimiz var.

Yapım ekibi

FOC İLETİŞİM A.Ş., nitelikli ve deneyimli bir üretim ekibine sahibiz. Alıcılar, öğeleri, kaliteyi, ürün detaylarını, teslimat tarihini ve teslimat koşullarını onaylarlarsa bize PO gönderirlerse, FOC Communication Co., Ltd, alıcıları PI'ya verecektir. Ondan sonra, malları hazırlayacağız. Mallar hazır olduğunda, talebe göre malları göndermek için ayar yapacağız.

Üretim departmanı, üretim planlarını yapacak, üretim görevlerini tamamlayacak ve malları zamanında teslim etmeyi emredecektir. Üretim departmanı sipariş aldığında, malzemeyi hazırlayacak ve talebi doğrultusunda kabloyu kesecek, konnektörü monte edecek, ekleme kaybını test edecek ve dönüş kaybını test edecektir. Üretim departmanı aynı zamanda yeni çalışanların vasıflı işçiler olabilmesi için eğitimden sorumludur.

Kalite Kontrol Ekibi

Fiber optik ürünlerin tümü, tüm imalat sürecinde beş kontrol denemelidir. Hammadde kontrolü, üretim kalite kontrolü tek tek kontrol etme, rasgele kontrol, görünüm kontrolü ve nakliye öncesi kontrol.

Teknik servis

FOC COMMUNICATION CO. Teknik ekibi, fiber optik ürünler alanında deneyimli olup, üretim sırasında teknik zorlukları çözmekte, üretim miktarını iyileştirmekte ve müşterilere teknik destek sağlamaktadır.

Satış hizmeti

Satışlar ürün satışlarından sorumlu olacak, müşterilere uygun ürünleri tavsiye edecek, piyasayı açacak, siparişlerin detaylarını tartışabilecek, üretim sırasında siparişleri izleyecek, müşterilere izleme bilgilerini sağlayacak ve müşterilere satış sonrası hizmet sunacaktır. Satışlarımız fiber optik ürünlerimizi 20'den fazla ülkeye sattı. Müşterilerle çok iyi işbirliği yaptık ve mükemmel bir hizmet sunmaktayız. Çok iyi birlikte çalıştık.