Ana sayfa

Foc Communication CO.,LTD

Çin Foc Communication CO.,LTD Sertifikalar
Çin Foc Communication CO.,LTD Sertifikalar
Biz kalite ve hızlı nakliye ile çok mutluyuz. Teşekkür ederiz ve uzun bir işbirliğine sahip olmayı umuyoruz.

—— Frankie

FOC İletişim Co Ltd harika bir şirkettir. Onlardan satın almanın en iyi tecrübesine sahibiz!

—— Danny

Çok hızlı teslimat, mükemmel servis, biz ondan memnun kaldık. Tavsiye ederim.

—— Andy

Profesyonel ürünler ve profesyonel hizmet. Harika bir anlaşma.

—— Adam

Ben sohbet şimdi

Foc Communication CO.,LTD

1 2 3 4 5 6
Foc Communication CO.,LTD Foc Communication CO.,LTD Foc Communication CO.,LTD Foc Communication CO.,LTD Foc Communication CO.,LTD Foc Communication CO.,LTD
Testing PLC splitter connectors assembling

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : FOCABLE
No. Çalışanları : 50~60
Yıllık satış : 1500000-2000000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 50% - 60%

Foc İLETİŞİM CO., LTD Ar-Ge, üretim ve fiber optik ürünleri ve ekipmanları satış uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluştur. Biz Shenzhen, Çin bulunmaktadır. Fiber optik alanlarda çalışan profesyonel mühendis ve müdürlerden oluşan bir ekibe sahibiz ve hızla büyüyoruz. Ürünler ağırlıklı olarak telekomünikasyon, enstrümanlar, CATV, FTTX ağ konstrüksiyonları, Geniş Alan Ağı, Yerel Alan Ağı ve benzeri alanlarda uygulanmaktadır. İyi bir üne kavuştuk ve evde ve yurtdışında iyi bilinen işletmelerin iyi ortakları haline geldik.

Ana ürünleri fiber PLC splitter, fiber optik patch cord, fiber optik pigtail, fiber optik adaptör, fiber optik zayıflatıcı, FBT coupler, WDM, fiber optik patch panel, fiber optik bağlantı kapama, fiber medya dönüştürücü ve ilgili fiber optik ürünlerdir. Fiber optik ürünler tedarik edebiliyoruz ve tek elden satın alma hizmeti sunabiliyoruz. Ayrıca OEM ürün ve hizmet sağlayabilir. Biz tamamen müşterilerin isteğine göre üretir. Üretim hattında 50'den fazla vasıflı işçi sahibiz ve iletişim kurmak ve etkili ve verimli iletişim kurmak için profesyonel denizaşırı satış ekibimiz var.

Sürekli olarak çok rekabetçi ürünlerle yüksek kaliteli ürünler sunmaktayız. Biz denizaşırı optik iletişim test cihazları gelişmiş, kalite güvencesi ile güvenilir ürünler ile müşterilerine sunuyoruz. Ve zaten Doğu ve Batı Avrupa, Güney ve Kuzey Amerika, Orta Asya, Afrika ve benzeri müşterilerle iş ilişkisi kurduk.

Kalite ve Hizmetler her zaman en büyük endişemizdir. Kuruluşundan bu yana, firmamız kalıcı olarak Kalite, Kalite, Müşteri Önceliği, Sürekli İyileştirme, En İyi Peşinde iş konseptine sahiptir. Ayrıca, müşterilere yüksek kaliteli ürünleri ve mükemmel teknik desteği sağlamayı, müşteri talebini tatmin etmeyi taahhüt ederiz. Öncü teknoloji, iyi ürünler ve tatmin edici hizmet ile, birlikte çalışabilir ve daha ileride ve gelecekte daha iyi bir kazan-kazan iş ilişkisi oluşturabileceğine inanıyoruz.

İletişim bilgileri
Foc Communication CO.,LTD

İlgili kişi: Ms. Lily

Tel: +86-755-27767669

Faks: 86-755-27605063

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)