Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

LC LSZH OM3 Fiber Optik Pigtail

Çin Foc Communication CO.,LTD Sertifikalar
Çin Foc Communication CO.,LTD Sertifikalar
Biz kalite ve hızlı nakliye ile çok mutluyuz. Teşekkür ederiz ve uzun bir işbirliğine sahip olmayı umuyoruz.

—— Frankie

FOC İletişim Co Ltd harika bir şirkettir. Onlardan satın almanın en iyi tecrübesine sahibiz!

—— Danny

Çok hızlı teslimat, mükemmel servis, biz ondan memnun kaldık. Tavsiye ederim.

—— Andy

Profesyonel ürünler ve profesyonel hizmet. Harika bir anlaşma.

—— Adam

Ben sohbet şimdi

LC LSZH OM3 Fiber Optik Pigtail

Çin LC LSZH OM3 Fiber Optik Pigtail Tedarikçi
LC LSZH OM3 Fiber Optik Pigtail Tedarikçi

Büyük resim :  LC LSZH OM3 Fiber Optik Pigtail

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FOCABLE
Sertifika: ISO, RoHS Compliant
Model numarası: LC OM3 Fiber Optik Pigtail

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 ad
Ambalaj bilgileri: 1pcs/blister kutu
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Kablo: PVC, LSZH, OFNP, sertifikası mevcuttur, Hytrel Çekirdek: Simplex, Dubleks, 2core, 4core, 6core, 8core, 12core, 24core
Fiber: OS1, OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 Dış çap: 0.9mm, 1,6mm, 2.0mm, 2.4mm, 3.0mm
bağlayıcı: FC, FC/APC, SC, SC/APC, LC, LC/APC, ST, E2000, MU, MTRJ, MPO Uzunluğu: 1 M, 2M, 3M, 5M veya müşterinin talebine göre
Vurgulamak:

fiber optic pigtail cables

,

fiber optic pigtail connector

50/125 Çok Modlu Fiberli OM3 Fiber Optik Pigtail LC LSZH 0.9mm

LC fiber optik pigtail, Lucent Company tarafından geliştirilen LC konektörünü kullanır. LC konektör şimdi dünyanın en popüler konektörlerinden biridir. 1.25 mm'lik seramik bir halka, LC fiber optik fitilli kuyruk makinesini düşük maliyetli ama yüksek hassasiyetli sinyal iletimi için daha iyi bir seçim yapar.

Fiber optik kablo kurulumu sırasında kablo bağlantısı, kablo ile ekipman arasındaki düşük sinyal zayıflamasını ve düşük dönüş kaybını sağlamak için önemlidir. Ve fiber optik pigtail Optik ağ bağlantısı için yaygın olarak kullanılan bir bileşen. Bir uçta fiber optik konektörlerle sonlandırılmış ve diğer ucunda konektör bulunmayan bir kablo parçasıdır. Bu şekilde konektör tarafı ekipmana bağlanabilir ve diğer taraf optik kablo elyafıyla kaynaştırılabilir. Bu yazıda fiber optik pigtails türleri ve uygulamaları üzerinde durulacaktır.

Fiber optik pigtails'in iki sınıflandırması. İlk önce konnektörlerle sınıflandırılan fiber optik pigtails'in E2000, LC, SC, ST, FC, MU ve MTRJ dahil yedi türü vardır. İkinci olarak elyaflar tarafından sınıflandırılan fiber optik pigtail'lerin tek modlu ve çok modlu olarak iki türü vardır.

Özellikler

Iyi dayanıklılık

Iyi değiştirilebilirlik

Yüksek sıcaklık kararlılığı

Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı

Üstün Kalite Standart PC / UPC / APC Parlatma

Standart: Telcordia GR-326-CORE, TIA / ÇED ve IEC

Uygulamalar

CATV, metro FC ekipmanı;
Telekomünikasyon şebekeleri;
Yerel alan ağları (LAN);
Geniş alan ağları (WAN);
Ön tesisler;
Veri işleme ağları;
Video ve askeri aktif cihaz sonlandırma

Rekabet avantajı

Telcordia GR-326, IEC, TIA / EIA Standart uyumlu

% 100 Optik performans denetimi ve uç yüz geometrisi

Düşük Ekleme Kaybı ve Yüksek İade Kaybı

Kablo Yapılarının Çeşitleri

RoHS Uyumluluğu

Özellikler

SM MM
9/125 50/125 62.5 / 125 OM3 OM4
UPC APC PC
Ekleme kaybı ≤0.2dB ≤0.3dB
Geri dönüş kaybı ≥50dB ≥60 dB ≥35dB
Dayanıklılık 1000 defa, ≤0.2dB 1000 kez, ≤0.3dB
Çalışma Tem. -40 ila + 80 ℃
Depolama Tem. -40 ila + 80 ℃
Yüzey Geometrisi
Parametre 2.5μmm Parmaklık 1.25μmm Parmaklık
UPC APC UPC APC
Eğri yarıçapı 10 ~ 25mm 5 ~ 12mm 7 ~ 25mm 5 ~ 12mm
Apex Ofset 0 ~ 50μm 0 ~ 50μm 0 ~ 50μm 0 ~ 50μm
Lif Yüksekliği -100 ~ 50nm -100 ~ 100nm -100 ~ 50nm -100 ~ 100nm
Açı 7.7-8.3 derece 7.7-8.3 derece
3B Geometri

Fiber Optik Pigtail, Optik Fiber Pigtail, Fiber Pigtail, Fiber Pigtails

İletişim bilgileri
Foc Communication CO.,LTD

İlgili kişi: Lily

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)