• SC Çıplak Fiber Optik Adaptör Hızlı ve Kolay Geçici Bağlantıları Etkinleştirir
 • SC Çıplak Fiber Optik Adaptör Hızlı ve Kolay Geçici Bağlantıları Etkinleştirir
SC Çıplak Fiber Optik Adaptör Hızlı ve Kolay Geçici Bağlantıları Etkinleştirir

SC Çıplak Fiber Optik Adaptör Hızlı ve Kolay Geçici Bağlantıları Etkinleştirir

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FOCABLE
Sertifika: RoHS Compliant, ISO Certificate
Model numarası: Çıplak Fiber Optik Adaptör FC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 200PCS
Ambalaj bilgileri: 50PCS/Blister kutu
Yetenek temini: 90000PCS / AY
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Kol malzemesi: Zirkon seramik kol Bağdaştırıcı: FC, SC, ST, LC
Malzeme: Metal, plastik Modu: Tekli, MultiMode
Vurgulamak:

Fiber optik kablo adaptörü

,

Fiber optik adaptörü

Ürün Açıklaması

SC Çıplak Fiber Optik Adaptör Hızlı ve Kolay Geçici Bağlantıları Etkinleştirir

Çıplak fiber adaptörler, ticari muhafazalı sonlandırılmamış elyafların basit ve etkili bir şekilde kullanılmasını sağlar. Sadece lifi soyun, temizleyin ve parçalayın ve çıplak fiber adaptörüne takın. Güç ölçer bağlantıları, geçici sistem onarımları veya hızlı bir fiber bağlantısı gerektiği yerlerde önerilirler.

Çıplak Fiber Bağdaştırıcıları çıplak fiberle fiber optik ekipmanınızı bağlamak için bir araç olarak kullanılır. Bu adaptörler hız göz önüne alınarak tasarlanmıştır ve geleneksel olarak güç ölçer bağlantıları, geçici onarımlar veya hızlı fiber bağlantıları için kullanılırlar. Bunlar düşük ekleme kaybı ve yüksek kaliteli cila ile gelir.

Çıplak Fiber Bağdaştırıcıları, tek modlu ve çok modlu fiberlerin hızlı ve kolay geçici bağlantılarını etkinleştirir.

 • Çok modlu ve tek modlu fiberler için geçici bağlantılar
 • Çok modlu fiberler için FC, SC, SMA ve ST konektörler mevcuttur
 • Tek modlu fiberler için FC, SC ve ST konnektörleri mevcuttur
 • 900um'a kadar fiber tamponları barındırabilir

Özellikler

 • Lifleri Hızla Önemli Ekipmanınıza Bağlayın
 • Bu adaptörler, elyafları güç ölçüm cihazlarına, optik zaman alan refraktometrelerine (OTDR) ve çeşitli diğer cihazlara bağlamak için çok yararlıdır ve kalıcı bir konektör takmak zorunda kalmadan yerinde fonksiyonel test imkânı sağlar.
 • 900 μm'ye kadar Fiber'e kadar mükemmel Hassas
 • Çıplak fiber, bükülme ve difüzyonsuz çalışma ve tekrarlanabilir ölçümler yapmak için özel hassas kesimli köpük ped ile yerine sabitlenir. Tampon boyutları 900 μm'ye kadar olan lifler barındırılabilir.
 • Tek modlu ve Çok Modlu Adaptör Takımları da Mevcut
 • Bu kitler, FC, SC ve ST'nin değiştirilebilir konektör uçları, hızlı parmaklık-karşı bağlantı bağlantısı için bir üniversal bağlantı kablosu ve çıplak ayrılmış fiberlerin konnektör bağlantı parçasının önü ile aynı hizada olmasını sağlamak için bir fiber durdurucu içeren tek bir bağdaştırıcı gövde içerir. Engellenen yuvaları temizlemek için kullanılan piyano telleri tüm adaptörlere dahildir.

Uygulamalar

 • Işık Kaynakları, Güç Ölçüm Cihazları, OTDR'ler, Azalanma Oranı Ölçüm Cihazları ve test ve ölçüm için çeşitli diğer ekipmanlara kısaca bağlanın
 • Sonlandırılmamış fiber ve fiber makaraları test edin
 • Montaj ve tamir işleri

Kullanma talimatı

 1. Çıplak fiber adaptörü ceketlenmemiş elyaf ile kullanıyorsanız, adıma geçin. Kablolama fiberleri kullanıyorsanız, kablonun dış ceketinin en az 3 inç uzantısını soyun ve maruz kalmış olan mukavemet elemanlarını (genellikle Kevlar elyaflarını soyulmuş kenarın yakınında) kesin.
 2. Elyaf yerleştirmek için yeterli miktarda tamponu sıyırın. Soyulmuş tamponun uzunluğu yaklaşık 15 mm ila 20 mm olmalıdır.
 3. Açıkta kalan kaplamayı aseton ve / veya izopropil alkol (reaktif sınıfı) ile temizleyin.
 4. a. Manyetik kelepçe: Manyetik kelepçeyi açın. Tampon elyafı durdurana kadar soyulmuş elyafı itin. Bu noktada, elyafı yerinde tutmak için manyetik kelepçeyi kapatıp kapatın.
 5. b. Yaylı kelepçe: Yaylı tampon kelepçe mekanizmasını aşağıya doğru bastırın ve soyulmuş olan elyafı kabul deliğine sokun. Tampon elyafı durdurana kadar soyulmuş elyafı itin. Bu noktada, elyafı yerinde tutmak için tampon sıkıştırma mekanizmasını serbest bırakın.
 6. Mümkün olduğunca lifi hafifçe parmak ucuna yakın derecede skorlamak için bir yarma kalemi kullanın. (Bkz. Şekil 2) Not: Skorlama işlemi sırasında lif kırılırsa, bu skorun çok derin olduğu anlamına gelir, bu da kötü bir fiber uç yüzüne ve yüksek kayıplara neden olur.
 7. Kesilen elyafı yukarı doğru çekin. Skorlanmış elyaf puan noktasında temiz bir şekilde ayrılmalıdır. Not: Lifi daima doğrudan yukarı çekin. Bunu yapmakta başarısızlık, zayıf bir elyaf uç yüzü ve yüksek kayıplarla sonuçlanacaktır.
 8. Uç yüzünü bir büyütme gözü ile muayene edin ve gerekirse, elbiseyi boşaltılana kadar ayarlayın.
 9. Fiber şimdi kullanıma hazırdır. Adaptörü optik kontrol cihazının kutusuna yerleştirin.

Çıplak Fiber Optik Adaptör, Çıplak Fiber Optik Bağlayıcı

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum SC Çıplak Fiber Optik Adaptör Hızlı ve Kolay Geçici Bağlantıları Etkinleştirir bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.