Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

0.9mm Dağıtım Fan Out Fiber Optik Patch Cord 12Core, Telekom ve Datacom için

Çin Foc Communication CO.,LTD Sertifikalar
Çin Foc Communication CO.,LTD Sertifikalar
Biz kalite ve hızlı nakliye ile çok mutluyuz. Teşekkür ederiz ve uzun bir işbirliğine sahip olmayı umuyoruz.

—— Frankie

FOC İletişim Co Ltd harika bir şirkettir. Onlardan satın almanın en iyi tecrübesine sahibiz!

—— Danny

Çok hızlı teslimat, mükemmel servis, biz ondan memnun kaldık. Tavsiye ederim.

—— Andy

Profesyonel ürünler ve profesyonel hizmet. Harika bir anlaşma.

—— Adam

Ben sohbet şimdi

0.9mm Dağıtım Fan Out Fiber Optik Patch Cord 12Core, Telekom ve Datacom için

Çin 0.9mm Dağıtım Fan Out Fiber Optik Patch Cord 12Core, Telekom ve Datacom için Tedarikçi
0.9mm Dağıtım Fan Out Fiber Optik Patch Cord 12Core, Telekom ve Datacom için Tedarikçi

Büyük resim :  0.9mm Dağıtım Fan Out Fiber Optik Patch Cord 12Core, Telekom ve Datacom için

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FOCABLE
Sertifika: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Model numarası: Bundle Fan Out Fiber Optik Yama Kablosu12Core FC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 ad
Ambalaj bilgileri: 1pcs/Poşet
Teslim süresi: 3-5days
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Fiber türü: SM, OM1, OM2, OM3, OM4 Kablo Malzeme: PVC, LSZH, OFNP, sertifikası mevcuttur, Hytrel
Kablo çapı: 0,9 mm, 1.6 mm, 1.8 mm, 2.0 mm, 2.4 mm, 3.0 mm bağlayıcı: SC/APC, SC/UPC, FC/APC, FC/UPC, LC/APC, LC/UPC, ST, E2000, MU, MPO, MTRJ
Çekirdek: Simpleks, çift yönlü, 4cores, 6cores, 8cores, 12cores, 24cores, 48cores Uzunluğu: 1 M, 2M, 3M, 5M veya müşterinin talebine göre
Vurgulamak:

simplex fiber patch cord

,

multimode fiber optic cable

Telekom ve Datacom için 0.9mm Dağıtım Fan Out Fiber Optik Patch Cord 12Core

Dağıtım fan çıkışı yama kablosu, ODF ile ayrı fiber bağlantısını gerçekleştirmek için ucunda konektörlü fiberle (genel 12 çekirdek) korunur ve ayrılır. Kalite ve performans güvenilir ve kararlıdır. Tek bir site sonlandırma veya ekleme yerine verimli ve ekonomik bir çözümdür. Kabloyu döşeyin ve kısa bir süre sonra tekrar bağlayın, basitçe yapın.

Uygulamalar

Optik iletim ekipmanlarının bağlantısı

Telekom ve Datacom uygulamaları

Bilgisayar ağları

Yüksek hızlı ve hacimli veri iletim ağı

CATV, LAN

Özellikler

Bağlayıcı Tipi FC, SC, ST, LC, MTRJ
Sonyüz Tipi (nm) bilgisayar UPC APC
Ekleme Kaybı (dB) ≤0.30 ≤0.30 ≤0.30
Tekrarlanabilirlik (dB) ≤0.10
Değiştirme kapasitesi (dB) ≤0.20
Geri Dönüş Kaybı (dB) ≥45 ≥50 ≥60
Elyaf Türü SM, MM
Çalışma Sıcaklığı (℃) -25 ℃ ~ +70 ℃
Depolama Sıcaklığı (℃) -40 ℃ ~ + 85 ℃
Dayanıklılık (saat) > 1000 kez
Endüstri standartı Telcordia GR-326-CORE

Sipariş Bilgileri

Arayüz Bağlayıcı uzunluk Ceket rengi Ceket türü Elyaf Türü çekirdekler
P-PC FC-FC 1M B-Siyah P-PVC SM Simpleks
U UPC SC-SC 3M Y-Sarı L-LSZH MM 50 / 125um dubleks
Bir APC LC-LC 5M W-Beyaz PE MM 62.5 / 125um 4cores
ST-ST 10M X-Özelleştirilmiş X-Özelleştirilmiş MM OM3 6cores
MU-MU Özelleştirilmiş 8cores
MTRJ-MTRJ 12cores
E2000-E2000 12cores
DIN Özelleştirilmiş
Özelleştirilmiş

Rema

Sipariş


Fiber Optik Yama Kablosu, Fiber Optik Yama Kablosu, Fiber Optik Montajları, Fiber Atlama Telleri

İletişim bilgileri
Foc Communication CO.,LTD

İlgili kişi: Lily

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)