Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Test donanımları

Multimode Fiber için Yüksek Kararlılık Fc / Pc Fiber Optik Işık Kaynağı Test Cihazı

iyi kalite fiber optik sonlandırma kutusu satış için
iyi kalite fiber optik sonlandırma kutusu satış için
Biz kalite ve hızlı nakliye ile çok mutluyuz. Teşekkür ederiz ve uzun bir işbirliğine sahip olmayı umuyoruz.

—— Frankie

FOC İletişim Co Ltd harika bir şirkettir. Onlardan satın almanın en iyi tecrübesine sahibiz!

—— Danny

Çok hızlı teslimat, mükemmel servis, biz ondan memnun kaldık. Tavsiye ederim.

—— Andy

Profesyonel ürünler ve profesyonel hizmet. Harika bir anlaşma.

—— Adam

Ben sohbet şimdi

Multimode Fiber için Yüksek Kararlılık Fc / Pc Fiber Optik Işık Kaynağı Test Cihazı

Çin Multimode Fiber için Yüksek Kararlılık Fc / Pc Fiber Optik Işık Kaynağı Test Cihazı Tedarikçi

Büyük resim :  Multimode Fiber için Yüksek Kararlılık Fc / Pc Fiber Optik Işık Kaynağı Test Cihazı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FOCABLE
Sertifika: RoHS Compliant, ISO Certificate
Model numarası: Fiber Optik Işık Kaynağı FO3109

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Ambalaj bilgileri: 1pcs/kutu
Ödeme koşulları: Western Union, T/T
Yetenek temini: 5000pcs/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Türü: Elde Taşınabilir veya Tezgahüstü Dalga boyu: 650; 1310/1550; 850/1300; 850/1300/1310/1550
Modülasyon Frekansları: CW, 2Hz; CW, 270Hz, 1KHz, 2KHz bağlayıcı: FC / PC

Çok modlu fiber için yüksek kararlılıkta Optik Fiber Işık Kaynağı

Genel bilgi

FO3109 optik ışık kaynağı, tek modlu fiber için 650nm kırmızı kaynak ve 1310 / 1550nm dalga boyları veya çok modlu fiber için 850 / 1300nm dalga boylarının yanı sıra müşterinin ihtiyaçlarına göre diğer dalga boyları da içeren belirli gereksinimleri karşılamak için 1 ila 4 çıkış dalga boyu sağlayabilir . FO3208 optik güç ölçer ile birlikte, fiber optik ağ karakterizasyonu için mükemmel bir çözümdür.

Temel Özellikler

Müşterinin ihtiyaçlarına göre isteğe bağlı olabilen 1 ~ 4 çıkış dalga boyu sağlar

CW, 650Hz'de 2Hz modülasyon çıktısı ve diğer dalga boylarında CW, 270Hz, 1KHz, 2KHz modülasyon çıktısı.

Çıkış gücünün yüksek kararlılığı

Kararlı çıktı dalga boyu

Arka aydınlatma LCD ekran gece çalışmasını destekler

Kompakt boyut ve iyi görünüm

Geniş LCD, kolay kullanım

Alternatif 10 dakika Otomatik kapanma fonksiyonu pil ömrünü uzatır

Özellikler

Tip

FO3109

Dalgaboyu (nm)

650; 1310/1550; 850/1300; 850/1300/1310/1550 (diğer dalga boyu isteğe bağlı olabilir)

Verici Türü

FP-LD

Tipik Çıkış Gücü (dBm)

≥ 0 (650 nm), - 6 ° -7

Çıkış Kararlılığı

± 0.05dB / 15dk; ± 0.1dB / 8 saat

Modülasyon Frekansları

CW, 2Hz; CW, 270Hz, 1KHz, 2KHz

Optik Bağlayıcı

FC / PC

Güç kaynağı

Alkali Pil (3 AA 1.5V pil)

Pil Çalışma Süresi (saat)

45

Çalışma Sıcaklığı (℃)

-10 ~ + 60

Depolama Sıcaklığı (℃)

-25 ~ + 70

Boyut (mm)

151x73x26

Ağırlık (g)

295

Fiber Optik Işık Kaynağı, Optik Fiber Işık Kaynağı, Elde Taşınabilir Işık Kaynağı, Tezgah Üstü Işık Kaynağı


İletişim bilgileri
Foc Communication CO.,LTD

İlgili kişi: Lily

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)