Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

OFNR Hytrel OM3 Optik Fiber Yama Kablosu Hybrid, Çift Yönlü Telekom Sistemleri lc sc patch cord

iyi kalite fiber optik sonlandırma kutusu satış için
iyi kalite fiber optik sonlandırma kutusu satış için
Biz kalite ve hızlı nakliye ile çok mutluyuz. Teşekkür ederiz ve uzun bir işbirliğine sahip olmayı umuyoruz.

—— Frankie

FOC İletişim Co Ltd harika bir şirkettir. Onlardan satın almanın en iyi tecrübesine sahibiz!

—— Danny

Çok hızlı teslimat, mükemmel servis, biz ondan memnun kaldık. Tavsiye ederim.

—— Andy

Profesyonel ürünler ve profesyonel hizmet. Harika bir anlaşma.

—— Adam

Ben sohbet şimdi

OFNR Hytrel OM3 Optik Fiber Yama Kablosu Hybrid, Çift Yönlü Telekom Sistemleri lc sc patch cord

Çin OFNR Hytrel OM3 Optik Fiber Yama Kablosu Hybrid, Çift Yönlü Telekom Sistemleri lc sc patch cord Tedarikçi

Büyük resim :  OFNR Hytrel OM3 Optik Fiber Yama Kablosu Hybrid, Çift Yönlü Telekom Sistemleri lc sc patch cord

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FOCABLE
Sertifika: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Model numarası: SC / UPC-LC / UPC OM3 Dupleks Fiber Patch Kablosu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 ad
Ambalaj bilgileri: 1pcs/Poşet
Teslim süresi: 3-5days
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Fiber türü: SM, OM1, OM2, OM3, OM4 Kablo Malzeme: PVC, LSZH, OFNP, sertifikası mevcuttur, Hytrel
Kablo çapı: 0,9 mm, 1.6 mm, 1.8 mm, 2.0 mm, 2.4 mm, 3.0 mm bağlayıcı: SC/APC, SC/UPC, FC/APC, FC/UPC, LC/APC, LC/UPC, ST, E2000, MU, MPO, MTRJ
Çekirdek: Simpleks, çift yönlü, 4cores, 6cores, 8cores, 12cores, 24cores, 48cores Uzunluğu: 1 M, 2M, 3M, 5M veya müşterinin talebine göre

OFNR Hytrel OM3 Optik Fiber Yama Kablosu Hybrid, Çift Yönlü Telekom Sistemleri lc sc patch cord

SC-LC Çok Modlu OM3 Fiber Optik Yama Kablosu, talep üzerine 10 Gbps'de 150 metre, 300 metre veya 500 metreye kadar yüksek hızda yüksek veri aktarımına olanak tanır. Dupleks yapılandırması sayesinde, OM3 teknolojisinden en çok kolaylıkla çok sayıda bilgi gönderip alabilirsiniz; hem SC hem de LC konektörlerin, çok modlu telekomünikasyon ve veri merkezi uygulamaları için düşük kayıplı güvenilirliği tercih ettikleri.

SC-LC elyaf yama kablosu, basit bir itme-çekme hareketi ile kilitlenen geçmeli konektörleriyle birlikte 3.0mm su OFNR (Yükseltici) ceketi ile gelir. SC ve LC konektörlerinin sağlayabileceği mükemmel performansın ve kullanım kolaylığının tadını çıkarın.

Uygulamalar

Telekom ve datacom

Depolama Ağı

CATV Çoklu Ortam Uygulaması

Long Haul, Metro ve Erişim Ağı için Sistem Entegrasyonu

İç Ortama Fiber (FTTX) Testi

Yerel Alan Ağı (LAN)

Özellikler

Alt Ekleme Kaybı

Yüksek Dönüş Kaybı

Mükemmel Tekrarlanabilirlik

Çevre Dengeli

Kablo çapı: 0.9 / 2.0 / 3.0mm

IEC ve YD-T826 / 1996 standartlarına uygunluk

Yüksek geri dönüş kaybı ve düşük sokma kaybı

Yüksek güvenilirlik ve kararlılık

Üç uçlu yüzey türü: PC / UPC / APC

Tek yönlü ve çift yönlü kablo mevcut

Kablo çapı: 0.9mm / 2.0mm / 3.0mm

Teknik özellikler

Pigtail Bağlayıcı PC (SM) UPC (SM) APC (SM) MM
Geri Dönüş Kaybı (dB) ≥45 ≥50 ≥60 ≥35
Ekleme Kaybı (dB) ≤0.2 (maks .0.3)
Tekrarlanabilirlik (dB) ≤0.1
Dayanıklılık (1 / çiftleşmeler) ≥500
Çalışma Sıcaklığı (° C) -25 ~ + 70
Çekme Mukavemeti (N) ≥90 (Φ3.0), ≥70 (Φ2.0), Φ0.9
Lif 9 / 125um, 50 / 125um, 62.5 / 125um, vb.
çap 0.9mm 2.0mm, 3.0mm vb.
Kablo malzemesi PVC, LSZH

R

Fiber Optik Yama Kablosu, Optik Fiber Yama Kablosu, Fiber Optik Montajlar, Fiber Kazakları

İletişim bilgileri
Foc Communication CO.,LTD

İlgili kişi: Lily

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)