• LC / UPC OM3 Geri Döngüler Telekomünikasyon Fiber Optik Yama Kablosu Kesilmiş
LC / UPC OM3 Geri Döngüler Telekomünikasyon Fiber Optik Yama Kablosu Kesilmiş

LC / UPC OM3 Geri Döngüler Telekomünikasyon Fiber Optik Yama Kablosu Kesilmiş

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FOCABLE
Sertifika: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Model numarası: Fiber Optik Döngü Geri Dönüşü LC UPC OM3

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 ad
Ambalaj bilgileri: 1pcs/Poşet
Teslim süresi: 3-5days
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Fiber türü: Multimode Kablo Malzeme: PVC
Kablo çapı: 0.9mm bağlayıcı: LC / UPC
Çekirdek: Simplex Uzunluğu: 0,3 m
Vurgulamak:

simpleks fiber yama kablosu

,

Multimod Fiber optik kablo

Ürün Açıklaması

LC / UPC OM3 Geri Döngüler Telekomünikasyon Fiber Optik Yama Kablosu Kesilmiş

Fiber optik geri besleme, temel olarak, fiber optik geri döngü testi için kullanılan bir patch kablosudur. Diğer kablolara benzer şekilde, elyaf türlerinin çoklu sınıflandırması, farklı ihtiyaçlar için bağlayıcı türleri de vardır. Fiber optik geri döngü bileşenlerinin konuşlandırılması, cihaz kontrolü için büyük sıkıntıya yol açtı. Hiç şüphe yok ki fiber optik geri döngü kullanılması fiber optik iletişimde etkili bir yöntemdir.

Özel LC geri döngü test cihazları, herhangi bir yapılandırmaya göre üretilebilir. Özel LC geri döngü test cihazları hakkında bizi arayın veya e-posta ile gönderin - özel LC geri dönüş ihtiyaçlarınız için herhangi bir özel konfigürasyon oluşturabiliriz. LC döngü testi kabloları için özel üretilmiş ve müşteri tarafından belirlenmiş konfigürasyonlar, 9/125, 50/125, 62.5 / 125, OM3, OM4 dahil tüm fiber modlarda mevcuttur.

Özellik
Ekipman bağlantı
Cihaz domuz atma öncül ağları
Düzeltme paneli uygulamaları
İletişim bağlantıları
Ağ bileşenleri testi için döngü

Bağlayıcı: LC
Önyükleme Boyutu: 3.0mm
Elyaf Türü: OM3, 50 / 125um
Ekleme Kaybı: <0.2dB (Tipik), 0.30dB (Maksimum)
Çalışma Sıcaklığı: -40 ° C ila + 85 ° C

Ürün özellikleri

Renk Su
Bağlayıcı A LC Erkek
Bağlayıcı B LC Erkek
Elyaf Türü Çok modlu
Çekirdek Boyutu 50/125
Boy 6 Inç

Fiber Optik Döngü, Fiber Optik Döngüsü, Fiber Döngüler

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum LC / UPC OM3 Geri Döngüler Telekomünikasyon Fiber Optik Yama Kablosu Kesilmiş bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.