Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

LC - ST SM Fiber Optik Yama Kablosu, Tek Modlu fiber optik ağ kablosu

iyi kalite fiber optik sonlandırma kutusu satış için
iyi kalite fiber optik sonlandırma kutusu satış için
Biz kalite ve hızlı nakliye ile çok mutluyuz. Teşekkür ederiz ve uzun bir işbirliğine sahip olmayı umuyoruz.

—— Frankie

FOC İletişim Co Ltd harika bir şirkettir. Onlardan satın almanın en iyi tecrübesine sahibiz!

—— Danny

Çok hızlı teslimat, mükemmel servis, biz ondan memnun kaldık. Tavsiye ederim.

—— Andy

Profesyonel ürünler ve profesyonel hizmet. Harika bir anlaşma.

—— Adam

Ben sohbet şimdi

LC - ST SM Fiber Optik Yama Kablosu, Tek Modlu fiber optik ağ kablosu

Çin LC - ST SM Fiber Optik Yama Kablosu, Tek Modlu fiber optik ağ kablosu Tedarikçi

Büyük resim :  LC - ST SM Fiber Optik Yama Kablosu, Tek Modlu fiber optik ağ kablosu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FOCABLE
Sertifika: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Model numarası: LC / UPC-ST / UPC SM Dubleks Fiber Patch Cord

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 ad
Ambalaj bilgileri: 1pcs/Poşet
Teslim süresi: 3-5days
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Fiber türü: SM, OM1, OM2, OM3, OM4 Kablo Malzeme: PVC, LSZH, OFNP, sertifikası mevcuttur, Hytrel
Kablo çapı: 0,9 mm, 1.6 mm, 1.8 mm, 2.0 mm, 2.4 mm, 3.0 mm bağlayıcı: SC/APC, SC/UPC, FC/APC, FC/UPC, LC/APC, LC/UPC, ST, E2000, MU, MPO, MTRJ
Çekirdek: Simpleks, çift yönlü, 4cores, 6cores, 8cores, 12cores, 24cores, 48cores Uzunluğu: 1 M, 2M, 3M, 5M veya müşterinin talebine göre

LC - ST SM Fiber Optik Yama Kablosu, Tek Modlu fiber optik ağ kablosu

Fiber Yama Kordonları standart konektörlerle birlikte çeşitli uzunluklarda sipariş edilebilir. Bunlar çok modlu veya singlemode elyafta mevcuttur. Fiber Yama Kordonları, LC, SC, FC, ST, MT-RJ ve benzeri standart seramik konektörlerle kullanılabilir . Tüm yaygın fiber türleri önerilebilir ve tüm cilalı yüzeylerin kusur içermediğinden emin olunuruz. LC-ST SM dupleks fiber optik patch cord , bu kablolar 9/125 single mode fiber ile ve konektör tipleri isteğe bağlı olarak PC, UPC veya APC'dir. LC-ST çift yönlü tek modlu optik fiber patch cord endüstriyel standartlarla tamamen uyumludur; Onlar iyi fiyatlar, hızlı teslimat ve iyi görünümlü ve ambalaj vardır.

LC, Lucent tarafından icat edilen fiber optik konektördür ve yoğun kurulumlar için küçük form faktörü bağlantı parçasıdır. LC'nin tek modlu ve çok modlu sürümleri, tek yönlü veya çift yönlü, PC, UPC veya APC vardır. LC kompakt, çekiş önleyici tasarıma ve RJ-45 stili arabirime sahiptir.

Özellikler

Hassas fiber optik kablo
Yüksek hassasiyetli tam hizalama
IEC Uyumlu
Telcordia uyumlu

Tek yönlü, çift yönlü veya çok fiberli montajlar
Ceket türleri: Yükseltici, PVC, Plenum dereceli veya LSZH (Düşük Duman Zero Halojenler) ve hepsi RoHS kablolar
Özel fiber optik kablo uzunlukları ve ceket renkleri
Çeşitli fiber türleri ve dalga boyları, tipik 9/125 tek modlu, 50/125 multimode ve 62.5 / 125 çok modlu
0.9mm / 1.8mm / 2.0mm / 3.0mm dış çaplı fiber optik kablolar
PC, UPC ve APC lehçe türleri
İyi paketleme, rekabetçi fiyatlar ve çok hızlı teslimat

Bir uygulama

CATV ve WAN
Test Cihazı, aktif cihaz bağlantısı

Ön Büro Kurulumları
Telekomünikasyon Ağları

Fiber to the home

Yerel alan ağları, geniş alan ağları

Optik Anahtar arabirimi bağlantıları

ÖZELLİKLER

Bağlayıcı

FC, SC, ST, LC

ÜPC

APC

Ekleme Kaybı

≤0.3dB

Geri dönüş kaybı

≥50dB

≥60 dB

Kablo Dış Çapı (mm)

¢ 0.9, ¢ 2.0, ¢ 3.0

Dayanıklılık

≤0.3dB (1000 çift)

Değiştirilebilirlik

≤0.2dB

Çalışma sıcaklığı

-40 ℃ ~ + 80 ℃

Sipariş bilgileri

Arayüz

Bağlayıcı

Boy

OD

Ceketin rengi

Ceket

Elyaf Türü

Çekirdekler

P-PC

FC-FC

1 milyon

0.9 mm

B-Siyah

P-PVC

SM

Simpleks

U-UPC

SC-SC

3 milyon

1.6mm

Y-Sarı

L-LSZH

MM 50 / 125um

Dubleks

A-APC

LC-LC

5 milyon

1.8 mm

W-Beyaz

OFNR

MM 62.5 / 125um

4cores

ST-ST

10 milyon

2.0mm

Özelleştirilmiş

OFNP

MM OM3

6cores

MU-MU

Özelleştirilmiş

3.0 mm

Özelleştirilmiş

MM OM4

8cores

MTRJ-MTRJ

Özelleştirilmiş

12cores

E2000-E2000

24cores

DIN

Özelleştirilmiş

Özelleştirilmiş

Fiber Optik Yama Kablosu, Optik Fiber Yama Kablosu, Fiber Optik Montajlar, Fiber Kazakları

İletişim bilgileri
Foc Communication CO.,LTD

İlgili kişi: Lily

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)